Обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області з шахів «Біла тура»

Map Unavailable

Дата / время
Date(s) - 23/03/2017
05:30 - 12:00

Местоположение
МШШК Вундеркінд / Гагарінець

Категориипідсумок по групах:

1 група

2 група

3 група


І. Мета і завдання

 • подальшої пропаганди шахів та популяризація досягнень шахової гри;
 • підвищення майстерності юних шахістів;
 • виявлення талановитих молодих шахістів;
 • виявлення сильнішої команди для участі у Всеукраїнських змаганнях з шахів «Біла тура»

ІІ. Термін і місце проведення змагань

Змагання проводяться 23 березня 2017 року, в м. Харкові на базі МШШК «Вундеркінд», пр. Гагаріна, 45-А (ст. метро «Спортивна», «Метробудівників»).

Мандатна комісія: 08:30. Початок змагань – 09:30.

Для проходження мандатної комісії необхідно мати:

 • іменну заявку, завірену лікарем;
 • свідоцтво народження та учнівський квиток з фотокарткою.

Команда обов’язково повинна мати:

 • поліс медичного страхування (на кожного учня);
 • три шахові годинники.

Виїзди спортсменів і команд на змагання дозволяється лише після одержання офіційного виклику Харківського обласного відділення (філії) з фізичного виховання та спорту.

ІІІ. Керівництво, організація та проведення змагань

Організація та проведення змагань покладається на Харківське обласне відділення (філію) з фізичного виховання та спорту. Безпосереднє проведення змагань доручається суддівській бригаді, затвердженій Харківським обласним відділенням (філією) з фізичного виховання та спорту. Головний суддя, суддя НК Вінниченко О.В.

ІV. Учасники змагань та програма змагань

Обласні змагання проводяться серед команд міст та районів Харківської області та м. Харкова – переможниць районних етапів. Команда формується з одного загальноосвітнього навчального закладу району. Змагання командні, окремо за трьома підгрупами 1,2,3. Склад основної команди 5 осіб. Чотири спортсмени: 3 юнаки, 1 дівчина не старші 14 років та 1 тренер – представник але можлива заміна хлопців на будь-якій дошці дівчиною. Можлива участь запасних гравців (основні гравці закріплюються за дошками, запасні гравці можуть замінювати гравців за будь-якою дошкою, на 4-й дошці дівчат замінюють тільки дівчата). Змагання проводяться у 7 турів за швейцарською або коловою системами (контроль часу по 15 хвилин до закінчення партії кожному учаснику).

V. Визначення переможців

Місця, зайняті командами, визначаються за найбільшою кількістю очок, набраних усіма гравцями команди.

У випадку рівності очок у 2-х або більше команд місця розподіляються таким чином:

 • за результатом особистої зустрічі – у випадку рівності очок між двома командами;
 • за найбільшою кількістю командних перемог та нічиїх (за перемогу нараховується 2 очка, за нічию – 1 очко, за поразку – 0 очок);
 • за системою коефіцієнтів Бухгольца.

Харківське обласне відділення (філія) з фізичного виховання та спорту та Головна суддівська колегія залишають за собою право змінювати систему проведення змагань залежно від кількості команд, що прибули  (не доїхали, не допуск , тощо).

VІ. Нагородження

Учасники та команди, що посіли І,ІІ,ІІІ місця нагороджуються грамотами, обласного відділення (філії) з фізичного виховання та спорту.

VІІ. Фінансові витрати

Витрати по проведенню змагань, нагородженню переможців – за рахунок обласного відділення (філії) з фізичного виховання та спорту. Витрати по відрядженню команд – за рахунок організації яка відряджає .

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*